Zobacz nasz profil na Facebooku Change language - EN

Firma DuoKomp założona została w 2005 roku przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej. Przez czas, który minął od jej powstania firma wyspecjalizowała się przede wszystkim w realizacji projektów programistycznych i pokrewnych, cechujących się innowacyjnością i technologicznym zaawansowaniem.

Oferta i zakres działalności firmy opiera się na 5 głównych filarach, w ramach których dostarczamy nowoczesne, innowacyjne i nakierowane na potrzeby końcowego odbiorcy produkty.

Ogólnodostępne oprogramowanie dla firm

Ta część naszej oferty ma z istoty najszersze grono odbiorców. Produkty w postaci aplikacji do fakturowania i obsługi sprzedaży, prowadzenia księgowości czy też rozliczania podróży służbowych zawierają rozwiązania bazujące na potrzebach i doświadczeniach tysięcy naszych klientów. Dzięki temu należą one w swojej kategorii do najlepszych na rynku i od lat wyznaczają standardy w zakresie oprogramowania przyjaznego użytkownikom. Nic więc dziwnego, że szeregi tych ostatnich stale rosną.

Rozwiązania dedykowane

Korzystając z rozwijanych od lat autorskich rozwiązań służących do budowy oprogramowania o rozmaitym przeznaczeniu, realizujemy skrojone na miarę projekty dla indywidualnych klientów. Naszą specjalnością są systemy typu CRM i pokrewne, jak również różnego rodzaju projekty internetowe. Bogate doświadczenie oraz dostosowane do potrzeb naszych klientów niezawodne i elastyczne frameworki i biblioteki umożliwiają realizację szerokiego spektrum projektów programistycznych.

Ochrona bezpieczeństwa biznesu

W ścisłej współpracy ze specjalistami z zakresu zwalczania przestępstw przeciwko mieniu oraz kontrwywiadowczego zabezpieczenia biznesu świadczymy usługi będące odpowiedzią na takie zagrożenia jak kradzież własności intelektualnej i szpiegostwo przemysłowe. Oferujemy w również audyty i wdrożenenia procedur bezpieczeństwa teleinformatycznego w przedsiębiorstwach oraz zindywidualizowane rozwiązania programistyczne służące ochronie przed opisanymi zagrożeniami.

Computer forensics i odzyskiwanie danych

W tym obszarze oferujemy przede wszystkim usługę, której celem jest dostarczenie klientowi cyfrowych dowodów popełnionych przestępstw lub innego rodzaju nadużyć. Proces ten oparty jest na zbieraniu, odzyskiwaniu, analizie oraz prezentacji, w formie specjalistycznego raportu, danych cyfrowych znajdujących się na różnego rodzaju nośnikach (np. twarde dyski, karty pamięci) i urządzeniach (komputery, telefony komórkowe i inne).

Tworzenie serwisów internetowych

Projektujemy serwisy internetowe firm i organizacji, poczynając od niewielkich stron wizytówek, po duże serwisy bazujące na CMS-ach. Istnieje także opcja integracji systemu typu CRM ztworzonego na indywidualne zamówienie z będącym jego uzupełnieniem serwisem internetowym (np. pełniącym rolę sklepu).